Platforma edukacyjna e-edusystems

We czwartek w Wyższej Szkole Zarządzania / The Polish Open University w Warszawie miała miejsce oficjalna prezentacja e-learningowej platformy, e-edusystems.

Wydarzenia
24 lutego 2017 r.

Rama agile okazuje się często niezwykle skutecznym sposobem realizacji projektów IT. Dość powszechne jest fałszywe przekonanie, że zaletą...

Zarejestruj się
27 lutego 2017 r.

Przebieg warsztatów opierać się będzie na analizie, wspólnie z uczestnikami, poszczególnych etapów tworzenia usług mobilnych z perspektywy...

Zarejestruj się
E-edusystems jest autorskim rozwiązaniem stworzonym wspólnie przez WSZ/POU i wydawnictwo Pret. Platforma została zaprojektowana jako narzędzie do przygotowania na jej bazie i przekazu za pośrednictwem Internetu różnych treści edukacyjnych, treningowych, szkoleń, kursów itp. Prace nad stworzeniem platformy trwały kilka lat.

Wyższa Szkoła Zarządzania / The Polish Open University prowadzi właśnie nabór pierwszego „pokolenia” studentów, których kształcenie oparte będzie na platformie e-edusystems. Rozpoczną oni zajęcia na początku listopada. W WSZ /POU na platformie

e-edusystems udostępniane są programy studiów licencjackich na wydziałach: Zarządzanie Biznesem, Zarządzanie Informacją w Biznesie, Zarządzanie Finansami, Finanse i Systemy Informacyjne w Biznesie, Reklama i Marketing. Studia prowadzone są w trybie zaocznym e-learning.

Możliwości zastosowania platformy są praktycznie nieograniczone; można oprzeć na niej dowolny program studiów, kursu, szkolenia. Przykładowe tematy szkoleń, które można opracować i przekazać za jej pośrednictwem to: management, zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie relacjami z klientem, kursy językowe i wiele innych.

E-edusystems jest platformą w pełni multimedialną. Uczestnicy kursów mogą zadawać pytania, kontaktować się z wykładowcami i innymi użytkownikami platformy.

Wydawnictwo Pret będzie niebawem oferować wykorzystanie platformy zainteresowanym firmom i instytucjom.

Do korzystania z platformy potrzebny jest komputer z dostępem do Internetu i zainstalowane na nim oprogramowanie e-edusystems. Rozwiązania technologiczne zastosowane przy budowie platformy pozwalają na korzystanie z niej bez konieczności posiadania stałego, szybkiego łącza; w zupełności wystarcza transmisja o prędkości 28 Kb/s.

Więcej informacji na temat platformy e-edusystems i możliwości studiów opartych na jej wykorzystaniu: http://www.wsz-pou.edu.pl

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.