ComArch w Ministerstwie Spraw Zagranicznych

ComArch podpisał umowę z Ministerstwem Spraw Zagranicznych na wdrożenie systemu finansowo-księgowego opartego na platformie ComArch EGERIA.

Wydarzenia
24 lutego 2017 r.

Rama agile okazuje się często niezwykle skutecznym sposobem realizacji projektów IT. Dość powszechne jest fałszywe przekonanie, że zaletą...

Zarejestruj się
27 lutego 2017 r.

Przebieg warsztatów opierać się będzie na analizie, wspólnie z uczestnikami, poszczególnych etapów tworzenia usług mobilnych z perspektywy...

Zarejestruj się
System wspomagać będzie zadania w zakresie księgowości, planowania i kontroli realizacji budżetu, finansowania i rozliczania placówek zagranicznych.

Dotychczas używane przez MSZ systemy zostaną zastąpione jednym systemem zintegrowanym, co umożliwi między innymi zastosowanie obiegu dokumentów elektronicznych. Ponadto, w ramach wdrożenia, powstanie elektroniczny rejestr umów, umożliwiający MSZ kontrolę zaangażowania środków budżetowych. Rozwiązanie ComArch zastosowane zostanie również do planowania i kontroli wydatków placówek zagranicznych.

ComArch zakończył już wdrożenia zintegrowanych systemów informatycznych opartych na platformie EGERIA w Ministerstwie Skarbu Państwa oraz Ministerstwie Gospodarki, do końca zbliża się też wdrożenie w Narodowym Banku Polskim.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.