Incenti powie o outsourcingu

Na przełomie października i listopada spółka Incenti zorganizuje w pięciu największych miastach Polski cykl konferencji na temat outsourcingu informatycznego.

Wydarzenia
24 października 2016 r.

Aby sprostać wymaganiom współczesnego biznesu, zarządy firm stale pracują nad optymalizacją operacji wewnętrznych, jak również poszukują...

Zarejestruj się
Forum współorganizowane przez Oracle, Sun Microsystems, TP SA i Prokom Software ma stać się miejscem wymiany poglądów i doświadczeń na temat metod zarządzania informatyką. Każda z cyklu pięciu konferencji będzie się składać z dwóch części.

Pierwszą z nich będzie panel dyskusyjny z udziałem ekspertów w dziedzinie informatyki i zarządzania. Przedstawią oni trendy w informatyzacji przedsiębiorstw oraz zajmą się zagadnieniami prawnymi związanymi z outsourcingiem informatycznym. Omówione zostaną również zagadnienia związane z bezpieczeństwem informacji.

Drugą część spotkania wypełnią prezentacje produktów informatycznych partnerów Incenti. Swoje rozwiązania zaprezentują m.in. BPSC, Citrix, Comtica, Oracle, Prokom Software, SPIN, Sun Microsystems, TP SA, Wirtualna Polska i Xerox.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.