Poznańska policja z ATM

ALMA SA ukończyła budowę i wdrażanie sieci ATM dla poznańskiej policji. Docelowo z systemu będą korzystać wszystkie jednostki związane z zarządzaniem sytuacjami kryzysowymi (policja, pogotowie oraz służby ochroniarskie).

Wydarzenia
24 lutego 2017 r.

Rama agile okazuje się często niezwykle skutecznym sposobem realizacji projektów IT. Dość powszechne jest fałszywe przekonanie, że zaletą...

Zarejestruj się
30-31 marca 2017 r.

Już po raz dziesiąty stowarzyszenia ISSA Polska, ISACA Warsaw Chapter oraz magazyn Computerworld zapraszają na konferencję SEMAFOR - Forum...

Zarejestruj się
Realizację projektu poznański integrator rozpoczął w listopadzie ub. roku. Budowa sieci ATM stanowiła również pierwszy etap wdrażania systemu wspomagania decyzji SWD. Obecnie, do istniejącej sieci szkieletowej, przyłączane są kolejne transmisje z objętych monitoringiem video obiektów na terenie Poznania.

Poznań jest pierwszym polskim miastem wojewódzkim, które zdecydowało się

na wykorzystanie systemu cyfrowego, opartego na sieci szkieletowej ATM do celów transmisji danych. Do zbudowanego systemu szkieletowego można dołączać dowolną liczbę kamer i przesyłać sygnał do dowolnej liczby odbiorców.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.