Księgowa e-platforma

ComArch wprowadził do oferty ECOD – autorskie oprogramowanie do elektronicznej wymiany dokumentów i zarządzania informacją.

Wydarzenia
24 lutego 2017 r.

Rama agile okazuje się często niezwykle skutecznym sposobem realizacji projektów IT. Dość powszechne jest fałszywe przekonanie, że zaletą...

Zarejestruj się
27 lutego 2017 r.

Przebieg warsztatów opierać się będzie na analizie, wspólnie z uczestnikami, poszczególnych etapów tworzenia usług mobilnych z perspektywy...

Zarejestruj się
ComArch ECOD (Elektroniczne Centrum Obsługi Dokumentów) to platforma, która umożliwia partnerom handlowym wysyłanie i odbieranie elektronicznych faktur, zamówień i innych dokumentów handlowych. ComArch ECOD zapewnia transmisję opartą o polskie standardy komunikacyjne i możliwość współpracy jednego dostawcy z wieloma sieciami handlowymi (firma-dostawca może otrzymywać zamówienia czy od kilku kluczowych sieci na rynku).

ECOD jest dostępny w trzech pakietów usług (Podstawowy, Medium i Centrum), w ramach których COMARCH oferuje dostęp poprzez WWW, X.400 czy np. dedykowane łącza i przy wykorzystaniu różnych stopni integracji z systemami klasy ERP klienta (od zerowej integracji – obsługa manualna, formularz na stronie internetowej, po zaawansowane systemy EDI zintegrowane z ERP oraz z dedykowanymi technologiami innych partnerów). Platforma posiada łącza międzyoperatorskie pozwalające na komunikację z kontrahentami korzystającymi z usług innych operatorów. ECOD został oparta na rozwiązaniu BizTalk Server firmy Microsoft.

Platforma posiada Telefoniczne Centrum Obsługi Klienta, które świadczy darmowe usługi konsultingu biznesowo – technicznego. Aplikacja główna zlokalizowana jest w Comarch Data Center w Krakowie.

ComArch współpracuje w zakresie elektronicznej wymiany dokumentów z EAN Polska (Centrala Kodów Kreskowych w Poznaniu, ILiM – Instytut Logistyki i Magazynowania) - przy budowania standardów komunikacyjnych EDI dla rynku detalicznego w Polsce, a także wraz z tzw. Klubem ECR przy ustalaniu standardowych reguł wymiany elektronicznych dokumentów.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.