Pobieranie bez ograniczeń

Serwis muzyczny Pressplay, pozwalający na pobieranie plików muzycznych po opłaceniu abonamentu, postanowił zlikwidować ograniczenie, zgodnie z którym jego subskrybenci mogli pobierać miesięcznie tylko 50 utworów.

Serwis muzyczny Pressplay, pozwalający na pobieranie plików muzycznych po opłaceniu abonamentu, postanowił zlikwidować ograniczenie, zgodnie z którym jego subskrybenci mogli pobierać miesięcznie tylko 50 plików i odsłuchiwać 500 utworów nadawanych w technice streamingu. Za taką możliwość subskrybenci Pressplay musieli płacić 14,95 USD miesięcznie.

Tak niekorzystne warunki spowodowały, że zainteresowanie ofertą utworzonego przez Sony i Vivendi serwisu Pressplay było mizerne. Jego władze postanowiły więc zmodyfikować swoje cenniki. Jednym z dostępnych modeli abonamentu jest obecnie uiszczenie opłaty rocznej w wysokości 179,40 USD za rok z góry (czyli również ok. 15 USD miesięcznie). Użytkownik taki może wtedy pobierać nieograniczoną ilość plików. Możliwe także będzie wypalenie w ciągu roku 120 utworów na płytach CD. Pressplay planuje także wprowadzenie ustalanych indywidualnie pakietów, których użytkownicy mogliby negocjować opłatę za konkretną ilość utworów, którą chcieliby nagrać na CD.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.