Last Mile w e-Commerce 2 czerwca w Warszawie

Transport i logistyka stają się kluczowym wyzwaniem dla dynamicznie rozwijającej się branży e-commerce. Last Mile to pierwsze wydarzenie w całości dedykowane tym kwestiom w handlu elektronicznym.

Wydarzenia
20 stycznia 2017

Kampania Adwords stała się nieodzownym elementem strategii marketingowej większości firm. W Google po prostu trzeba być. Jak zrobić to...

Zarejestruj się
Program konferencji tworzony jest we współpracy z czołowymi polskimi specjalistami z dziedziny transportu, logistyki i e-biznesu. Wśród omawianych zagadnień znajdą się takie tematy jak: Digital Single Market, wyzwania logistyczne wraz z rozwojem działalności, operatorzy logistyczni - wirtualni czy realni?, trudne przesyłki, same day delivery.

Kliknij, aby powiększyć

Last Mile odbędzie się w centrum bankowo-finansowym "Nowy Świat", przy ul. Nowy Świat 6/12 w Warszawie. Rozpocznie się o 9:30, a składać ma z dwóch części. Temat przewodni pierwszej to "Największe wyzwania logistyczne w branży e-commerce", a drugiej - "Praktyka logistyki e-commerce". Zakońćzenie konferencji nastąpi o 16:40. osoby zainteresowane mogą rejestrować się na tej stronie.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.