PayPal - darmowa wysyłka za granicę otwiera drogę do milionów klientów

Jak wynika to z analiz PayPal, brytyjscy sprzedawcy online, którzy zdecydowali się na darmową wysyłkę swoich towarów za granicę, zyskali dostęp do kilkudziesięciu milionów nowych klientów.

Wydarzenia
20 stycznia 2017

Kampania Adwords stała się nieodzownym elementem strategii marketingowej większości firm. W Google po prostu trzeba być. Jak zrobić to...

Zarejestruj się
Analiza pokazała, że 56% małych i średnich brytyjskich sprzedawców online sprzedaje towary także za granicę. Dzięki temu powiększyli w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy swoją bazę klientów o prawie 86,5 miliona osób z 29 krajów. W Francji za granicę sprzedaje aż 64% podobnych firm, a w Hiszpanii jest to 61%. PayPay pokazuje, że zyskały one dzięki temu ponad 100 milionów klientów!

Kliknij, aby powiększyć

Brytyjskie firmy sprzedają najwięcej towarów online dla klientów z krajów europejskich, 20% to kraje Ameryki Północnej (zwłaszcza USA), a zaledwie 6% to kraje azjatyckie. Jak jednak pokazuje to raport, popularność w zamawianiu towarów na terenie Wielkiej Brytanii wzrasta. Wniosek z tego taki, ze otwarcie się na świat oraz umożliwienie płatności w różnych walutach może pomóc w zdobyciu olbrzymiej liczby klientów.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.