H&M otwiera siedem kolejnych sklepów online w Europie

Znana doskonale w Polsce szwedzka firma odzieżowa H&M rozszerza swoje kanały sprzedaży poprzez otwarcie kolejnych siedmiu sklepów online. Będą one dostępne dla mieszkańców krajów europejskich.

Wydarzenia
16 listopada 2016

Coraz więcej aplikacji wykorzystuje trend relacjonowania i opowiadania o swojej firmie oraz produktach/usługach za pomocą codziennych,...

Zarejestruj się
24 listopada 2016

Kampania Adwords stała się nieodzownym elementem strategii marketingowej większości firm. W Google po prostu trzeba być. Jak zrobić to...

Zarejestruj się
Kraje te to Chorwacja, Estonia, Łotwa, Litwa, Słowenia, Luksemburg i Irlandia. Asortyment, jakim będzie dysponować każdy sklep online w wymienionych państwach, ma być taki sam jak w normalnych sklepach i obejmować ubrania dla kobiet, mężczyzn, dzieci oraz akcesoria. Jest to kolejny krok H&M w celu umocnienia się na rynku e-commerce - niedawno otwarł dziewięć sklepów, w tym w Polsce. W tym roku ma powstać także wersja dla Grecji.

Kliknij, aby powiększyć

Na dzień dzisiejszy firma obecna jest na sześciu kontynentach, sprzedając swoje wyroby na sześćdziesięciu jeden rynkach, w tym tylko na dwudziestu trzech w wersji online. Wyniki sprzedaży są dla H&M bardzo dobre - zysk za 2015 rok wzrósł o 19% w porównaniu z 2014 i wyniósł 2,9 miliardów euro.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.