Amazon - dostawa w dwie godziny

Amazon w Berlinie ma dostarczać towary do dwóch godzin od złożenia zamówienia. Nie jest to jednak najszybsza opcja - w Londynie działa już od jakiegoś czasu funkcja dostarczenia zakupów w 60 minut.

Wydarzenia
20 stycznia 2017

Kampania Adwords stała się nieodzownym elementem strategii marketingowej większości firm. W Google po prostu trzeba być. Jak zrobić to...

Zarejestruj się
Amazon chce dostarczać zamówienia przy współpracy z berlińskimi firmami transportowymi. W stolicy Niemiec znajduje się magazyn firmy, w którym przechowywanych jest ponad 10 tysięcy różnego rodzaju towarów. Co ciekawe, nie są one posortowane, ponieważ odpowiednie programy komputerowe mają za zadanie znaleźć właściwy. Amazon chce rozpocząć dostawę w dwie godziny od maja 2016 roku.

Kliknij, aby powiększyć

Jak powiedział rzecznik niemieckiej filii Amazon, nowe rozwiązanie to nie tylko szybkie dostarczanie towarów klientom, ale również i motywacja dla podobnych firm, która powinna na zawsze zmienić rynek zakupów online w tym rejonie. Jak dotąd firma korzystała z usług Należącego do Deutsche Post DHL, ma jednak zamiar to zmienić na rzecz kilku różnych współpracowników.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.