Targi eHandlu w Katowicach już 6 kwietnia

6 kwietnia 2016 w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbędą się jubileuszowe Targi eHandlu. Już po raz dziesiąty przedstawiciele krajowego rynku e-commerce spotkają się z klientami i kolegami po fachu.

Wydarzenia
28 lutego 2017

Chcesz wiedzieć, za pomocą jakich narzędzi możesz obiektywnie ocenić mocne i słabe strony Twojego serwisu pod względem SEO. Chcesz samodzielnie...

Zarejestruj się
Na targach znajdą się przedstawiciele sklepów internetowych, agencji interaktywnych oraz firm oferujący usługi marketingu internetowego. Na trzech scenach zaprezentowanych zostanie ponad dwadzieścia specjalistycznych prezentacji, w tym takie jak "System e-commerce typu B2B - strategia, możliwości, ograniczenia", "Omnichannel - sprawdzone strategie dla każdego, które na pewno zwiększą sprzedaż" czy "10 pomysłów na optymalizację kart produktów w sklepie internetowym pod kątem SEO". Co ważne - udział w prezentacjach jest całkowicie bezpłatny, wymaga jednak rejestracji.

Kliknij, aby powiększyć

Rejestracji tej można dokonać na oficjalnej stronie Targów. Znajduje się tam informacja, że jest również możliwa rejestracja bezpośrednio przed targami - w punkcie informacyjnym - ale może być dłuższa i wiązać się z dodatkową opłatą. Obojętnie od sposobu rejestracji, każdy zwiedzający ma otrzymać darmowy egzemplarz pierwszego numeru Magazynu EHANDEL – debiutującego czasopisma branżowego.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.