Shopify udostępnia wtyczkę dla WordPressa

Shopify to kanadyjska firma, która tworzy oprogramowanie dla sklepów online oraz PoS-ów (point of service). Używa go ponad 200 tys. sprzedawców na całym świecie.

Wydarzenia
20 stycznia 2017

Kampania Adwords stała się nieodzownym elementem strategii marketingowej większości firm. W Google po prostu trzeba być. Jak zrobić to...

Zarejestruj się
Shopify udostępniło specjalną wtyczkę do WordPressa, popularnego systemu zarządzania treścią, dzięki której właściciele stron internetowych mogą dodawać do nich funkcje związane z bezpośrednimi zakupami. Wtyczka ta dostępna jest za darmo i nazywa się Shopify Ecommerce Plugin. Jak powiedział product manager Shopify, Daniel Patricio, dzięki niej każdy będzie mógł zacząć sprzedaż towarów za pośrednictwem swojej strony.

Kliknij, aby powiększyć

Dodatek do WordPressa umożliwia łatwe dodanie produktu do dowolnej strony, posta lub paska. W przeciwieństwie do wielu podobnych wtyczek, ta ma dodawać możliwość zakupu w bardziej dyskretny sposób i nie sprawiać wrażenia, że cała strona zmieniła się w sklep online. Oprócz tego pojawiła się płatna wersja wtyczki, której koszt to 9 dolarów miesięcznie. Daje ona trzy dodatkowe tematy dla CMS-a, dostęp do funkcji Facebook Shop, oraz Shopify POS dla iOS i Androida.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.