eCommerce 2013 - raport Internet Standard

Tegoroczny raport na temat eCommerce jest już dostępny do pobrania. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych najnowszymi trendami w branży do zapoznania się z nim.

Kliknij, aby powiększyćRynek e-commerce w Polsce szacuje się na około 3,5% wartości całego rynku sprzedaży detalicznej (PMR Publications). Udział ten systematycznie wzrasta, co jest związane z upowszechnianiem się internetu oraz rosnącym zaufaniem internautów do e-handlu. Życie przenosi się do internetu. W związku z tym warto znać wszystkie najważniejsze tendencje na tym rozwijającym się rynku.

W tegorocznym raporcie przeczytasz o budżetach marketingowych, budowaniu społeczności wokół biznesu i inspiracji działań marketingowych. W e-commerce istotna jest infrastruktura i bezpieczeństwo. Dlatego w raporcie znalazły się informacje dotyczące usług hostingoywych i incydentów naruszenia bezpieczeństwa. Żaden e-sklep nie obejdzie się bez dobrze działającego systemu płatności. W raporcie znajdziesz m.in. metody płatności wraz z ich popularnością.

Kolejnym ważnym zagadnieniem jest logistyka. Dlatego w raporcie zajęliśmy się kwestią powierzchni magazynowych, opcjami dostawy i ich popularnością oraz partnerami. Dla zainteresowanych przyszłością osób zaangażowanych w branżę prezentujemy trendy i perspektywy: główne problemy sprzedaży online w 2012, otoczenie konkurencyjne, planowane modernizacje, działania związane ze spowolnieniem gospodarczym.

Serdecznie zapraszamy do pobierania raportu pod adresem http://www.internetstandard.pl/promocje/pobierz-eCommerce2013pdf

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.