Szkolenia przez Internet: druga edycja Google Analytics bez tajemnic

xray hand

Zapraszamy na drugą edycję webinarium Google Analytics bez tajemnic, które odbędzie się w dniach 31 stycznia 2012 - 1 luty 2012. Do rozpoczęcia pozostało więc 48 dni, ale już teraz możesz zarejestrować swój udział.

Pierwsza edycja eSeminarium PC World cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem uczestników, dlatego odbędzie się kolejne. W tej edycji został dopracowany system zamówień, który daje możliwość otrzymania dodatkowych certyfikatów dla osób biorących udział grupowo, pojawiła się także opcja wydruku faktury proforma oraz zmiany w programie, tak aby najlepiej dostosować eSeminarium do deklarowanych potrzeb.

Dodatkowo w ramach współpracy z partnerami możemy zaoferować specjalne kody rabatowe dla wybranych grup klientów. Każdy przedstawiciel firmy, mógłby wziąć udział w webinarium online, natomiast płatność odbyłaby się zbiorczo przez pracodawcę, jednak każdy otrzymałby indywidualny kod dostępowy. Inna proponowana forma to zebranie większej ilości pracowników w sali konferencyjnej i rejestracja tylko tych którzy chcieliby otrzymać certyfikat. Webinarium Google Analytics bez tajemnic poprowadzi ekspert z firmy K2 Search Marcin Siekierski, który przedstawi wszystkie tajemnice potężnego narzędzia jaki jest Google Analytics.

Więcej szczegółów na jego temat można znaleźć na stronie Google Analytics bez tajemnic.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.