Specjalne wydanie PC World - Facebook 2011

Facebook - to słowo znają wszyscy. Dla większości oznacza przede wszystkim serwis, przez który kontaktujemy się z rodziną i znajomymi, jednak w branży serwisów Web 2.0 stał się synonimem wielkiego sukcesu. Już w kilka lat po powstaniu zdobył światową sławę i teraz towarzyszy w codziennym życiu niemal miliardowi użytkowników.

Wydarzenia
14 marca 2017

Media społecznościowe dynamicznie się rozwijają. Szczególnie najpopularniejsze portale jak Facebook, Instagram, Snapchat. Reguły, które...

Zarejestruj się
W specjalnym wydaniu PC World - Facebook 2011 każdy znajdzie coś dla siebie. Z działu Biznes dowiecie się, jak skutecznie promować swoją markę i uaktywnić zbudowaną społeczność. Kolejna część o nazwie Znajomi oferuje garść informacji o samym Facebooku oraz porady dotyczące prowadzenia prywatnego profilu. Znajdziecie tam również krótki przegląd innych serwisów społecznościowych. W ostatnim dziale znajdziecie zbiór poradników dotyczących technicznej strony prowadzenia profilu i fanpage’a. W przystępny sposób tłumaczymy, jak poradzić sobie z natłokiem ustawień prywatności, a nawet stworzyć swoją własną aplikację.

Swoją wiedzę o możliwościach serwisów społecznościowych możecie poszerzyć również na organizowanej przez nas konferencji - SocialmediaStandard 2011. Oprócz ciekawych informacji zyskacie również możliwość spotkania ekspertów z branży Social Media i wzięcia udziału w prowadzonych dyskusjach.

Po szczegóły zapraszamy na stronę konferencji

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.