Szkolenie przez Internet: Google Analytics bez tajemnic

xray hand

Poznaj tajemnice potężnego narzędzia do mierzenia i analizowania ruchu na stronie. PC World wraz z K2 Search zapraszają na webinarium, czyli szkolenie online z Google Analytics. To wiedza, którą każdy webmaster, administrator strony, bloger oraz pasjonat internetu i e-marketingu powinien mieć!

Google Analytics to darmowe narzędzie, które pozwala analizować ruch na stronie internetowej. Dzięki niemu administrator witryny może dowiedzieć się m.in. kim są odwiedzający jego witrynę, w jaki sposób na nią trafili i dlaczego ją opuszczają, czy też jakie treści ich interesują.

Szkolenie poprowadzi Marcin Siekierski, SEM Director w K2 Search - posiada certyfikat Google Analytics Individual Qualification, jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Marketing i Zarządzanie. Tutaj możesz znaleźć dokładny plan szkolenia.

Szkolenie z Google Analytics odbędzie się w nowoczesnej formie webinarium, czyli szkolenia przez Internet. Dzięki temu, że szkolenie odbywa się online (uczestnicy szkolenia widzą i słyszą prowadzącego na ekranie swojego komputera) jego cena jest bardzo atrakcyjna. Dwudniowy kurs (dwa trzygodzinne bloki), w którym może wziąć dowolna liczba pracowników danej firmy (organizatorzy nie sprawdzają ile osób ogląda transmisję) kosztuje zaledwie 149 zł netto.

Więcej szczegółów na temat szkolenia Google Analytics.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.