Dziś Matura 2012 - ucz się do matury z matematyki... na Facebooku

Na Facebooku Polacy uruchomili aplikację Dziś Matura 2012, która umożliwia przygotowanie do egzaminu maturalnego z matematyki. Darmowa aplikacja zawiera w sobie ponad 370 zadań matematycznych.

Wydarzenia
14 marca 2017

Media społecznościowe dynamicznie się rozwijają. Szczególnie najpopularniejsze portale jak Facebook, Instagram, Snapchat. Reguły, które...

Zarejestruj się
Matura na FacebookuMatura na Facebooku Dziś Matura 2012 to rozbudowana wersją aplikacji dostępna w serwisie Facebook, która została uruchomiona w lutym 2011 roku. Program umożliwia sprawdzenie umiejętności matematycznych i dzięki temu przygotowuje do matury. Aplikacja codziennie na Facebooku generuje z bazy 370 zadań jedno pytanie maturalne.

- Przy opracowywaniu aktualnej wersji programu wzięliśmy pod uwagę opinie i sugestie użytkowników, rozbudowaliśmy także bazę pytań do 370. Dzięki temu przygotowania do matury będzie można rozpocząć już dziś, wystarczy rozwiązywać jedno zadanie dziennie - powiedział Piotr Tomczak z firmy Casio, pomysłodawca programu.

Aplikacja Dziś Matura 2012 jest dostępna całkowicie za darmo - musimy tylko mieć konto na Facebooku.

Matura na Facebooku

Cóż, dzisiaj o wiele łatwiej przygotować się do matury niż kiedyś. My takich pomocy kiedyś niestety nie mieliśmy... Ta aplikacja pokazuje też, jak bardzo Facebook może być wszechstronny i jakie ma możliwości.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.