Allegro padło - konkurencyjne clicXS.pl zareagowało natychmiast

Allegro jest najpopularniejszym serwisem aukcyjnym. Kiedy Allegro czasami ma problemy, to sytuację tę próbują wykorzystać inne serwisy. Tym razem zrobił to nowy clicXS.

Wydarzenia
14 marca 2017

Media społecznościowe dynamicznie się rozwijają. Szczególnie najpopularniejsze portale jak Facebook, Instagram, Snapchat. Reguły, które...

Zarejestruj się
ClicXSClicXS Niedawno pisałem o nowym, serwisie aukcyjnym clicXS. Okazuje się, że serwis bacznie obserwuje poczynania swojego największego konkurenta. W czwartek Allegro przestało działać. Sytuację do wypromowania się na wpadce konkurenta błyskawicznie wykorzystał clicXS.

Propozycja clicXS dla allegrowiczów

Co zaproponował zawiedzionym użytkownikom Allegro clicXS? Każdy kto 8 i 9 września zarejestruje się w portalu aukcyjnym clicXS i dokona zakupu pakietu przynajmniej pięciu klików - otrzyma za darmo dodatkowe 20 proc. klików.

- Rozumiemy jak bardzo muszą cierpieć Klienci, którzy chcieli dziś dokonać zakupu produktów elektronicznych albo kosmetyków na portalu Allegro. Właśnie dlatego dziś zapraszamy ich jeszcze goręcej do wizyty na clicXS.pl - powiedział Tomasz Kułakowski, Prezes Zarządu clicXS.

Allegro nie straci?

Trzeba przyznać, że clicXS ma refleks i trzyma rękę na pulsie, ale raczej nie pomoże to odebrać klientów serwisowi Allegro.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.