Facebook wprowadza przycisk "Send"

Facebook właśnie udostępnił nowy przycisk - "Send" ("Wyślij"). Jest on prywatną wersją znanego guzika "Like" ("Lubię to"). Ma on pozwolić na polecanie różnych aktywności tylko wybranym znajomym z listy.

Wydarzenia
14 marca 2017

Media społecznościowe dynamicznie się rozwijają. Szczególnie najpopularniejsze portale jak Facebook, Instagram, Snapchat. Reguły, które...

Zarejestruj się
Przycisk "Send" pozwala na podzielenie się linkami tylko z tymi znajomymi, których sami wybierzemy. Oprócz pojedynczych osób, linki można wysyłać również do grup. Jest to dość wygodna rzecz dla wszystkich posiadaczy stron internetowych, a zwłaszcza tych, którzy już wcześniej korzystali z guzika "Lubię to".

Facebook postanowił wyjść takim osobom naprzeciw i pozwala dodać nowy przycisk w prosty sposób. Wystarczy dodać parametr: send=true, aby pojawił się nowy guzik. Przycisk "like" dopiero niedawno obchodził rok swojego istnienia, ale już zdążył podbić serca internautów. Teraz będziemy mieli okazję się przekonać czy dodanie "Send" to równie trafiony pomysł.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.