Standard NetWatch

Siódme urodziny Facebooka. .. Nasza Klasa robi aplikację desktopową pod Windows... Połączenie gigantów: AOL kupuje Huffington Post... Internauci przyznali Złote Bankiery 2010... Wielki wyścig Asusa z Acerem o polski rynek tabletów. .. tuBiedronka rośnie w siłę - już 70 tysięcy klientów... Zakaz linkowania - o co chodzi.

Wydarzenia
14 marca 2017

Media społecznościowe dynamicznie się rozwijają. Szczególnie najpopularniejsze portale jak Facebook, Instagram, Snapchat. Reguły, które...

Zarejestruj się
SOCIAL MEDIA

Siódme urodziny Facebooka

Niektórzy nie wyobrażają sobie bez niego życia, inni wciąż podchodzą do niego z nieufnością. Największy serwis społecznościowy na świecie świętuje swoje siódme urodziny.

Nasza Klasa robi aplikację desktopową pod Windows

W drugim kwartale 2011 ma mieć premierę pierwsza aplikacja desktopowa Naszej Klasy. Będzie to program działający na komputerach z systemem operacyjnym Windows. Na razie nie wiadomo za wiele o funkcjonalności programu oprócz jednego faktu czyli możliwości ukrycia aplikacji nk.pl w zasobniku systemowym (systray). Tyle jeśli chodzi o informacje oficjalne.

INTERNET

Połączenie gigantów: AOL kupuje Huffington Post

Jedna z najpopularniejszych platform informacyjnych w Stanach Zjednoczonych dołączy do zbiorów AOL.

Internauci przyznali Złote Bankiery 2010

mBank drugi rok z rzędu "Złotym Bankiem", Biometryka w bankowości elektronicznej wprowadzona przez Bank Pekao SA "Innowacją finansową roku" 2010. 4 lutego odbył się finał drugiej edycji plebiscytu "Złoty Bankier" organizowanego przez serwis Bankier.pl oraz PayU S.A., podmioty z Grupy Allegro.

NOWE TECHNOLOGIE

Wielki wyścig Asusa z Acerem o polski rynek tabletów

Producenci laptopów szykują się do walki o rynek tabletów. Asus, obecny lider sprzedaży notebooków w Polsce, w drugiej połowie roku zacznie sprzedaż czterech tabletów z serii Eee Pad: Slider, Transformer, MeMO i Slate o trzech przekątnych ekranu: 12,1, 10,1 oraz 7,1 cala.

tuBiedronka rośnie w siłę - już 70 tysięcy klientów

Kiedy sieć wirtualna tuBiedronka startowała na naszym rynku, wszyscy podchodzili do niej dość sceptycznie. W końcu, był to operator firmowany przez sieć tanich dyskontów spożywczych, nie mających nic wspólnego z telekomunikacją. Najwyraźniej jednak, tuBiedronka radzi sobie nie tak najgorzej.

PRAWO

Zakaz linkowania - o co chodzi

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji opublikowało projekt zmian w ustawie o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Jednak nie należy spodziewać się wprowadzenia zakazu zamieszczania linków.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.