Jacek Gadzinowski i Kalicinscy.com: "Połączyliśmy nasze siły"

Agencja nowych mediów Kalicinscy.com zyskała kolejnego partnera. Jacek Gadzinowski będzie współtworzył strategię, cele rozwoju biznesu oraz PR firmy.

Wydarzenia
20 stycznia 2017

Kampania Adwords stała się nieodzownym elementem strategii marketingowej większości firm. W Google po prostu trzeba być. Jak zrobić to...

Zarejestruj się
Jacek Gadzinowski to nowy strategic development director w agencji Kalicinscy.com. Z początkiem lutego 2011 r. nowy współpracownik pomoże firmie w rozwoju biznesu agencji, nowych trendów i produkcji, strategicznej pracy na markach i produktach oraz publicity.

Gadzinowski, który współpracował dotąd m.in. z Onet.pl/ITI, Polską Telefonią Cyfrową, Agito.pl i Amica S.A., zapowiedział, że dołączenie do Kalicińskich nie oznacza rezygnacji z innych projektów. Specjalista ds. nowoczesnych mediów, w dalszym ciągu pozostanie doradcą zarządu KKS Lech Poznań ds. internetu, e-commerce i social media.

Założyciel agencji Kalicinscy.com, Maciej Kaliciński uważa, że nowy współpracownik będzie szczególnie przydatny w e-commerce, social marketingu, mobile i planowaniu mediów.

Obecnie, grupa Kalicinscy.com składa się już z 30 osób.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.