Sony rozszerzy Androidową ofertę

Sony planuje rozszerzyć gamę produktów działających w oparciu o system operacyjny Android. Niestety producent elektroniki nie chce na razie zdradzić zbyt wielu szczegółów.

Wydarzenia
20 stycznia 2017

Kampania Adwords stała się nieodzownym elementem strategii marketingowej większości firm. W Google po prostu trzeba być. Jak zrobić to...

Zarejestruj się
Sony systematycznie rozszerza swoją ofertę produktów z Androidem. Do tej pory były to głównie telefony Xperia sprzedawane pod marką Sony Ericsson.

W zeszłym tygodniu firma zaprezentowała pierwsze telewizory pracujące pod kontrolą systemu operacyjnego od Google. Nowe modele zostały przygotowane przede wszystkim pod usługę Google TV łączącą możliwości telewizora i komputerowej przeglądarki internetowej.

Okazuje się, że to nie koniec planów firmy związanych z mobilną platformą Google. "Myślimy nad użyciem Androida w kolejnych produktach skierowanych do zwykłych użytkowników", powiedział w wywiadzie dla IDG Yoshihisa Ishida, szef oddziału Sony odpowiedzialnego za rozwiązania TV. Niestety nie chciał on zdradzić żadnych szczegółów dotyczących nowych projektów.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.