Megapanel, kwiecień 2010 r. - serwisy tematyczne

Prezentujemy zastawienie witryn internetowych (i grup witryn) w 19 kategoriach tematycznych.

Zestawione poniżej dane pochodzą z badania Megapanel PBI/Gemius. Zleceniodawcą badania jest spółka Polskie Badanie Internetu, a firmą badawczą, która badanie realizuje jest Gemius. Z tego też powodu, wszystkie osoby które mają zastrzeżenia co do wyników badania, powinni je kierować do powyższych spółek, nie do InternetStndard. My tylko publikujemy :)

Na co warto zwrócić uwagę w poniższych wynikach? Facebook niebezpiecznie zbliżył się do grupy Onet w kategorii "Społeczności". Także Demotywatory.pl prą do przodu w kategorii "Kultura i rozrywka". Z kolei grupa Presspublica zwiększa swój zasięg. Jest to o tyle istotny przyrost, iż Rp.pl, największy serwis Presspubliki, w kwietniu wprowadziła opłaty za internetowy dostęp do artykułów z magazynu PlusMinus.

Kategoria Biznes, finanse, prawoKategoria Budownictwo, nieruchomościKategoria E-commerceKategoria EdukacjaKategoria ErotykaKategoria FirmoweKategoria HostingKategoria Informacje, Publicystyka, MediaKategoria Kultura i rozrywkaKategoria Mapy i lokalizatoryKategoria MotoryzacjaKategoria Nowe technologieKategoria PracaKategoria PubliczneKategoria SpołecznościKategoria SportKategoria Styl życiaKategoria TurystykaKategoria Wyszukiwarki i katalogi

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.