Megapanel, marzec 2010 r. - serwisy tematyczne

Przedstawiamy zastawienie witryn internetowych (i grup witryn) w 19 kategoriach tematycznych. Kolejny miesiąc z rzędu liczbę swoich użytkowników zwiększył Facebook, z którego korzysta już 5 mln internautów.

Na co należy zwrócić uwagę w poniższym zestawieniu? Po pierwsze na Facebooka. Fenomen międzynarodowej sceny internetowej bardzo dobrze radzi sobie również w Polsce. W marcu z serwisu korzystało ponad 5 mln internautów. W kategorii "Społeczności" Facebook zajmuje już 4 pozycję, przed takimi polskimi wyjadaczami jak Interia, WP, GG Network czy O2.pl.

Kolejnym rodzynkiem jest serwis Demotywatory.pl, należący do Joemonster.org. W okresie od lutego do marca witryna zwiększyła liczbę odwiedzających osób prawie o 20 procent, co dało jej dziewiątą pozycję w kategorii "Kultura i rozrywka". W marcu z serwisu korzystało 3,1 mln internautów.

Po trzecie: wiele serwisów zwiększyło w marcu bardzo istotnie swoje zasięgi. Wiąże się to m.in. z pewną sezonowością sieci - w marcu zazwyczaj rośnie zasięg. Tak już jest.

Kategoria Biznes, finanse, prawoKategoria Budownictwo, nieruchomościKategoria E-commerceKategoria EdukacjaKategoria ErotykaKategoria FirmoweKategoria HostingKategoria Informacje, Publicystyka, MediaKategoria Kultura i rozrywkaKategoria Mapy i lokalizatoryKategoria MotoryzacjaKategoria Nowe technologieKategoria PracaKategoria PubliczneKategoria SpołecznościKategoria SportKategoria Styl życiaKategoria TurystykaKategoria Wyszukiwarki i katalogi