Facebook dla Windows Mobile - komputer jest zbędny

Program Facebook to rozbudowane, ale jednocześnie łatwe w obsłudze narzędzie do zarządzania własnym kontem w serwisie społecznościowym Facebook. Z powodzeniem może zastąpić tradycyjny dostęp przez przeglądarkę internetową.

Wydarzenia
14 marca 2017

Media społecznościowe dynamicznie się rozwijają. Szczególnie najpopularniejsze portale jak Facebook, Instagram, Snapchat. Reguły, które...

Zarejestruj się
Za pomocą aplikacji Facebook można zalogować się do serwisu, w pełni edytować swój profil, szukać znajomych oraz czytać, redagować i wysyłać wiadomości. Program wspiera również dodawanie zdjęć i nagrań wideo zarówno z pliku jak i bezpośrednio uchwyconych aparatem wbudowanym w PocketPC.

Facebook Windows MobileKliknij, aby powiększyćFacebook Windows Mobile Aplikacja Facebook posiada wygodną książkę telefoniczną, która umożliwia dzwonienie z palmofonu do osób, które dodały do swoich profili w serwisie swój numer telefonu.

Interfejs całego programu zaprojektowano w oparciu system zakładek, które znacząco upraszczają obsługę programu i wykonywanie większości czynności staje się banalne. Program Facebook działa zaskakująco szybko i stabilnie.

Facebook Windows MobileKliknij, aby powiększyćFacebook Windows MobileAplikacja przeznaczona jest dla urządzeń z systemem Windows Mobile 6.x i rozprowadzana jest na licencji freeware.

Program: Facebook v.1.0.0.7

Producent: Microsoft

Cena: freeware

Strona programu: www.microsoft.com/windowsmobile/pl-pl/downloads/facebook.mspx

Pobierz: Facebook 1.0.0.7 Windows Mobile

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.