eSKY.pl na Onecie

Onet.pl oraz eSKY.pl rozpoczęły współpracę. Nowa odsłona serwisu samoloty.onet.pl działa w oparciu o system informatyczny oraz call center eSKY.pl.

Samoloty.onet.pl funkcjonują teraz w oparciu o ETS (eSKY Travel Search), autorski system informatyczny eSKY.pl. Narzędzie to pozwala wyszukiwać oferty linii regularnych i niskokosztowych ("tanich"). W ramach współpracy, eSKY.pl zapewnia również obsługę klientów poprzez swoje call center (ponad 60 pracowników).

"Partnerstwo z Onetem to kolejny krok w realizacji naszej strategii dynamicznego rozwoju. Już teraz jesteśmy największym graczem, a dzięki współpracy z Onetem powinniśmy zwiększyć nasz udział w rynku do ponad 50%." - mówi Łukasz Habaj, wiceprezes eSKY.pl. "Poprzez samoloty.onet.pl chcemy dotrzeć do nowych użytkowników i przekonać ich, jak łatwo i bezpiecznie kupuje się bilety lotnicze przez internet."Samoloty.onet.pl jest częścią grupy serwisów Onet Podróże. Według danych Megapanel/PBi Gemius, w styczniu 2009 roku serwisy te odwiedziło ponad 1,7 miliona polskich internautów (dokonując blisko 37 milionów odsłon), co stawia Onet na pozycji lidera wśród wszystkich polskich serwisow poświęconych turystyce.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.