Veneo dla Lux Med

Działająca na rynku prywatnych usług medycznych Grupa Lux Med, odświeżyła swój wizerunek w sieci. Serwis kompleksowo zaprojektowała i wykonała krakowska agencja interaktywna Veneo.

Nowa strona firmy Lux Med pojawiła się pod adresem www.luxmed.pl. "Podstawowym wyzwaniem było stworzenie serwisu atrakcyjnego i użytecznego dla obszernej i silnie zróżnicowanej grupy docelowej jaką są zarówno klienci indywidualni jak i korporacyjni."- czytamy w informacji prasowej. Według tej właśnie koncepcji, już na poziomie strony głównej jesteśmy proszeni o wybranie jednego z trzech działów: "Dla pacjentów" (m.in. cennik usług lekarskich, grafiki pracy lekarzy), "Dla firm", "Grupa Lux Med" (dział dla przedstawicieli mediów, partnerów handlowych oraz potencjalnych pracowników).

Nowy serwis wkomponowuje się w cała kampanię reklamową Lux Med przeprowadzaną w prasie i indoorze pod hasłem "Najbliżej po zdrowie".

Veneo przez wykonanie projektu www.luxmed.pl poszerzyło grono swoich klientów, do których należą m.in. Onet.pl, Wirtualna Polska, Interia.pl, Play czy Unimil.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.