Odświeżony OnetCzat

TAGI: OnetCzat
Bożena Jaskowska | 2009-03-10 08:10:45
Wielu zmian i udoskonaleń doczekało się 10-letnie narzędzie komunikacyjne serwisu Onet. Osadzenie OnetCzatu na własnej stronie internetowej, dostosowanie jego wyglądu do własnych preferencji, możliwość zostawienia wiadomości off-line oraz rozbudowany dział statystyk - to wybrane cechy odświeżonego serwisu Czat.onet.pl kreowanego obecnie w roli "osobistego komunikatora".
Istniejący od roku 1999, miesięcznie odwiedzany przez ok. 400 tys. użytkowników generujących ponad 6 mln odsłon (Megapanel PBI/Gemius, grudzień 2008), serwis http://Czat.onet.pl doczekał się znaczących zmian.

Wśród nowości znalazła się m. in. możliwość osadzenia Czata na własnych stronach internetowych, personalizacja interfejsu i zmiany jego wyglądu oraz tworzenia własnej wizytówki (gdzie zamieścić można informacje o sobie i swych zainteresowaniach).

OnetCzat wzbogacony został również o możliwość zostawiania wiadomości off-line, a także bogaty dział statystyk obrazujących działania użytkowników i popularność założonych przez nich pokoi. Dostępny jest również ranking najbardziej aktywnych internautów (każda, aktywność, która rozwinie społeczność czata, spowoduje wzrost jego pozycji w rankingu).

Wprowadzonym zmianom w projekcie Czat.onet.pl towarzyszy pierwsza odsłona akcji wizerunkowej projektu pod hasłem "Inny wymiar czatowania. Tu rozmowa jest tylko pretekstem...", której celem jest ukazanie możliwości i zalet wykorzystywania Czatu jako osobistego narzędzia komunikacyjnego.
Ocena:
Twoja ocena:
Komentarze (1)
2009-03-10 20:11:35
~Gość
Matko, to jeszcze ktokolwiek korzysta z czatów?! A tak, zapomniałem że zawsze kanały typu XXX są oblegane. Przez 10 letnie dzieci i pedofilów. No ale żeby ich aż tyle było?!

reklama
Wideo
Polecane
White Papers

Zabezpiecz się przed celowymi atakami dzięki Security Intelligence

W szczegółowym opracowaniu IDC analizuje jak Security Intelligence pozwala organizacją chronić się prze ciągłymi,...

Bezawaryjny serwis sprzedażowy z wykorzystaniem procesorów Intel E7

Wolno działająca strona sprzedażowa oznacza dla producenta czy sklepu długofalowe straty spowodowane dwoma czynnikami –...
Subskrypcje
Raport adSTANDARD 2014
Raport konferencyjny powstał w wyniku wielu spotkań i konsultacji z Radą programową konferencji adSTANDARD 2014. Jego podstawę stanowią najnowsze informacje o stanie polskiego rynku reklamy z uwzględnieniem porównań do osiągnięć i...
Znajdziesz nas

© Copyright 2014 International Data Group Poland S.A.
02-092 Warszawa ul. Żwirki i Wigury 18a
tel.(+4822)321-78-00 fax(+4822)321-78-88