Google zdetronizowany?

Popularny serwis wyszukiwawczy Google stracił pierwszą pozycję pod względem ilosci przeszukiwanych stron na rzecz norweskiego AllTheWeb.com.

Wydarzenia
20 stycznia 2017

Kampania Adwords stała się nieodzownym elementem strategii marketingowej większości firm. W Google po prostu trzeba być. Jak zrobić to...

Zarejestruj się
Popularny serwis wyszukiwawczy Google stracił pierwszą pozycję pod względem ilosci przeszukiwanych stron na rzecz norweskiego AllTheWeb.com. W bazie skandynawskiego serwisu znajduje się obecnie o ponad 20 mln stron więcej niż w indeksie Google'a. Ich całkowita liczba osiągnęła już prawie 2,1 mld.

Do tej pory AllTheWeb koncentrował swoje wysiłki na dopracowywaniu technologii wyszukiwania, mającej zapewnić jak największą trafność uzyskiwanych wyników - teraz natomiast Norwegowie postanowili skupić się na powiększaniu bazy przeszukiwanych stron.

AllTheWeb, podobnie jak Google, również pozwala na wyszukiwanie nie tylko witryn internetowych, ale także plików graficznych. Możliwe jest także wyszukiwanie plików wideo, przeszukiwanie serwerów FTP oraz wyszukiwanie plików MP3 (czego Google już nie potrafi).

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.