CRM z TDC Internet

Firma udostępniła w modelu ASP autorskie oprogramowanie CRM. Internetowy system Prospero, działający na platformie Lotus Domino, przeznaczony jest głównie dla przedsiębiorstw handlowych o rozproszonej strukturze.

Wydarzenia
24 lutego 2017 r.

Rama agile okazuje się często niezwykle skutecznym sposobem realizacji projektów IT. Dość powszechne jest fałszywe przekonanie, że zaletą...

Zarejestruj się
27 lutego 2017 r.

Przebieg warsztatów opierać się będzie na analizie, wspólnie z uczestnikami, poszczególnych etapów tworzenia usług mobilnych z perspektywy...

Zarejestruj się
TDC Internet Polska SA udostępniła autorskie oprogramowanie do zarządzania sprzedażą i kontaktami z klientami. Aplikacja "Prospero", działająca w modelu ASP, stanowić ma niedrogą alternatywę dla kompleksowych systemów CRM. Oprogramowanie wykorzystujące platformę Lotus Domino umożliwia m.in. prowadzenie bazy danych aktualnych i potencjalnych klientów, zarządzanie i analizowanie kontaktów z klientami oraz ocenę aktywności handlowców.

Jak utrzymują przedstawiciele TDC Internet internetowa aplikacja przeznaczona jest w szczególności dla przedsiębiorstw handlowych o rozproszonej strukturze. Z "Prospero" będzie można korzystać bezpłatnie do końca sierpnia br. Docelowo wprowadzony zostanie miesięczny abonament w wysokości 30 zł netto za jednego użytkownika. Aplikacja dostępna jest pod adresem www.prospero.pl.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.