Crowley ma CRM

Crowley Data Poland uruchomiła system CRM wdrożony przez firmę DC SA. Jako platformę systemową wybrano oprogramowanie GoldMine.

Wydarzenia
24 lutego 2017 r.

Rama agile okazuje się często niezwykle skutecznym sposobem realizacji projektów IT. Dość powszechne jest fałszywe przekonanie, że zaletą...

Zarejestruj się
27 lutego 2017 r.

Przebieg warsztatów opierać się będzie na analizie, wspólnie z uczestnikami, poszczególnych etapów tworzenia usług mobilnych z perspektywy...

Zarejestruj się
Wdrożenie trwało 7 miesięcy i zakończyło się w maju br. Oprogramowanie CRM będzie obsługiwało m.in. dział sprzedaży, marketingu, Biuro Obsługi Abonenta, dział finansowy, zapewni także wewnętrzny obieg informacji. Rozwiązanie posiada prosty interfejs do oprogramowania billingowego, co jest ważne w przypadku firmy telekomunikacyjnej. Daje także możliwość zarządzania sprzedażą w kanale bezpośrednim i pośrednim – przez partnerów handlowych.

Crwoley Data Poland świadczy usługi telekomunikacyjne oraz bezprzewodowy dostęp do internetu i usługi transmisji danych. Jest drugim, po Netii, operatorem telekomunikacyjnym działającym w Polsce, który uruchomił system CRM.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.