Financial Times się zamyka

Od początku maja br. pełna wersja serwisu internetowego Financial Times będzie dostępna wyłącznie dla płatnych użytkowników.

Wydarzenia
3-4 kwietnia 2017

Coaching w Scrumie, to autorski program szkoleniowy, zaprojektowany z myślą o doskonaleniu pracy każdego Scrum Mastera. 2-dniowe szkolenie,...

Zarejestruj się
Dzięki częściowemu zamknięciu dostępu serwis Financial Times ma stać się rentowny do końca br. W br. przychody ze sprzedaży dostępu mają sięgnąć 10% całkowitych przychodów serwisu. Utrzymany będzie bezpłatny dostęp do wiadomości z ostatniego tygodnia, Financial Times będzie sprzedawać dostęp do pozostałej zawartości serwisu w dwóch wariantach cenowych.

Roczna opłata w wysokości 75 GBP (110 USD, 120 EUR) umożliwiać będzie pełny dostęp do archiwum obejmującego opublikowane w ciągu ostatnich pięciu lat w serwisie wiadomości, nowego mechanizmu wyszukiwawczego, publikowanych w serwisie artykułów z papierowego wydania i aktualnych tekstów z działu prawnego.

Za 200 GBP (300 USD lub 320 EUR) rocznie użytkownicy otrzymają dostęp do bazy obejmującej 12 mln artykułów i dane finansowe o 18 tys. spółek notowanych w 55 krajach.

Prenumeratorzy papierowego wydania gazety będą mogli zapłacić o jedną trzecią mniej. FT.com deklaruje posiadanie 2,7 mln unikalnych użytkowników.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.