W Sieci o granicach

Super Media wykonała nowy, dwujęzyczny serwis internetowy dla Głównego Urzędu Ceł. Witryna zawiera m.in. informacje na temat czasu oczekiwania na odprawę na polskich przejściach granicznych; wkrótce ma się pojawić także pełna tabela taryfy celnej.

Wydarzenia
3-4 kwietnia 2017

Coaching w Scrumie, to autorski program szkoleniowy, zaprojektowany z myślą o doskonaleniu pracy każdego Scrum Mastera. 2-dniowe szkolenie,...

Zarejestruj się
Oprócz nowej szaty graficznej serwis uzupełniono o pełną informację dotyczącą najnowszych regulacji prawnych i przepisów z zakresu wymiany towarowej z zagranicą. W nowym serwisie znalazł się m.in. kalkulator opłat granicznych dla sprowadzanych do Polski używanych samochodów osobowych w oparciu o obowiązujące kursy celne. Witryna udostępnia też informacje na temat czasu oczekiwania dla różnego rodzaju pojazdów na 45 przejściach granicznych.

Umieszczono w niej także sekcje informujące o przetargach, ofertach pracy oraz informacje dotyczące Służby Celnej. GUC planuje w najbliższym czasie zamieścić tabelę taryfy celnej, połączona z systemem ISZTAR (Zintegrowany System Taryfy Celnej).

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.