MacroSoft ma nowy CRM

Spółka zawarła umowę z kanadyjską firmą Cognicase dotyczącą sprzedaży opartego na Lotus Notes systemu CRM Maximizer Enterprise. Będzie to pierwszy nieautorski produkt w ofercie MacroSoftu.

Wydarzenia
24 lutego 2017 r.

Rama agile okazuje się często niezwykle skutecznym sposobem realizacji projektów IT. Dość powszechne jest fałszywe przekonanie, że zaletą...

Zarejestruj się
27 lutego 2017 r.

Przebieg warsztatów opierać się będzie na analizie, wspólnie z uczestnikami, poszczególnych etapów tworzenia usług mobilnych z perspektywy...

Zarejestruj się
Spółka podpisała umowę o współpracy z firmą Cognicase - producentem narzędzi analitycznych i systemów CRM. Na mocy zawartej umowy oferta warszawskiego producenta zostanie poszerzona o system Maximizer Enterprise oparty na Lotus Notes. Oprogramowanie CRM kanadyjskiego producenta będzie pierwszym nieautorskim produktem w ofercie MacroSoftu.

Przedstawiciele MacroSoftu utrzymują, iż firma zdecydowała się na oprogramowanie CRM Cognicase ze względu na łatwość jego implementacji (obsługa przez przeglądarkę) i możliwość dostosowania do konkretnych potrzeb użytkowników. Firma otrzymała pełny dostęp do kodów źródłowych aplikacji. Dzięki umowie z Cognicase spółka zamierza aktywniej konkurować na rynku systemów do zarządzania kontaktami z klientami. Na optymistycznych prognozach dotyczących rozwoju rynku CRM w Polsce MacroSoft oparł założenia finansowe na 2002 r.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.