Insert w ASP

Wrocławska firma, przy współpracy z Polskim Centrum Teleinformatyki, będzie udostępniać przez Internet popularne aplikacje Subiekt, Rachmistrz i Rewizor.

Wydarzenia
24 lutego 2017 r.

Rama agile okazuje się często niezwykle skutecznym sposobem realizacji projektów IT. Dość powszechne jest fałszywe przekonanie, że zaletą...

Zarejestruj się
27 lutego 2017 r.

Przebieg warsztatów opierać się będzie na analizie, wspólnie z uczestnikami, poszczególnych etapów tworzenia usług mobilnych z perspektywy...

Zarejestruj się
Insert przy współpracy z Polskim Centrum Teleinformatyki zamierza wkrótce udostępnić aplikacje Subiekt, Rachmistrz i Rewizor w modelu ASP. Jak utrzymuje producent, za korzystanie z oprogramowania pobierane będą opłaty w wysokości kilkudziesięciu złotych miesięcznie za pojedynczy moduł, niezależnie od liczby użytkowników. W ramach opłaty abonamentowej klientom zapewnione zostaną również usługi tworzenia kopii zapasowych i bezpłatnych uaktualnień oprogramowania.

Spółka Polskie Centrum Teleinformatyki, powstała w połowie 2000 r., specjalizuje się w usługach outsourcingowych. Firma świadczy usługi dla przedsiębiorstw głównie z branży przemysłowej. Poprzez współpracę z Insertem PCT poszerza swoją ofertę ASP. W tym modelu firma udostępnia już aplikację SAP, pakiet biurowy Microsoftu oraz oprogramowanie komunikacyjne na bazie Lotus Notes/Domino.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.