Zmiana prezesa Dialog-u

Zarządu KGHM Polska Miedź odwołał Jarosława Janiszewskiego ze stanowiska prezesa Telefonii Lokalnej Dialog. Nowym prezesem TL została Katarzyna Muszkat.

Wydarzenia
3-4 kwietnia 2017

Coaching w Scrumie, to autorski program szkoleniowy, zaprojektowany z myślą o doskonaleniu pracy każdego Scrum Mastera. 2-dniowe szkolenie,...

Zarejestruj się
„Dialog wymaga na pewno restrukturyzacji, która będzie konsekwentnie prowadzona. Firma jest dzisiaj znaczącym operatorem w kraju i chciałabym, aby ta pozycja została utrzymana” – zadeklarowała w oficjalnym komunikacie Katarzyna Muszkat.

Katarzyna Muszkat jest od 25 lat kariery zawodowej związana z KGHM. W latach 1992 – 1999 była członkiem zarządu miedziowego koncernu ds. finansowych i pierwszym zastępcą prezesa zarządu.

Dialog posiadał na początku grudnia 277 tys. linii dzwoniących. Firma uruchamia obecnie od 3 do 5 tysięcy nowych linii telefonicznych tygodniowo. Po dziewięciu miesiącach br. wrocławski operator miał 130,5 mln zł straty netto, przy 227,6 mln zł przychodów. Jak zapowiadał w drugiej połowie listopada br. Jarosław Janiszewski, operator będzie od początku przyszłego roku wykazywać dodatni wskaźnik EBITDA.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.