Google naprawia błąd w Gmail

W ostatnim czasie użytkownicy poczty Gmail mogli zauważyć na swoich skrzynkach pocztowych większą niż zwykle ilość spamu. Google zapewnia jednak, że już naprawiło ten problem.

Wydarzenia
20 stycznia 2017

Kampania Adwords stała się nieodzownym elementem strategii marketingowej większości firm. W Google po prostu trzeba być. Jak zrobić to...

Zarejestruj się
Już drugi raz użytkownicy serwisu Gmail mogli zauważyć zwiększoną ilość spamu na swoich skrzynkach pocztowych. Problem ten został zgłoszony w ostatnich dniach na oficjalnym forum dyskusyjnym Google.

Przedstawicielka firmy podziękowała za zwrócenie uwagi na zaistniały problem.

"Przepraszamy, że błąd ten pojawił się znowu. Dziękujemy za liczne e-maile w tej sprawie. Pozwoliły nam one znaleźć źródło problemu i szybko go rozwiązać. Jednocześnie prosimy o dalsze nadsyłanie informacji przez poszkodowanych użytkowników."

Przypomnijmy, że tylko w ostatnim miesiącu Gmail doświadczyło trzech poważnych awarii. Google szybko jednak uporało się z wszystkimi problemami. Firma poinformowała, że dołoży wszelkich starań by użytkownicy Gmail nie doświadczali podobnych przypadków w przyszłości.

Zobacz także:

Wzrost spamu z Google Gmail

Gmail znowu szwankuje

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.